Новини

  ДеньЄвропи 🇪🇺

  🇺🇦 🇪🇺 9-го травня Україна відзначає День Європи разом із державами Європейського Союзу.   Учні нашого навчального закладу приєдналися  до онлайн уроків з нагоди святкування Дня Європи 🇺🇦🇪🇺

        День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.

          У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу.

           Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

            Цього року День Європи в Україні особливий, адже ми зустрічаємо його в умовах війни. Наш незламний народ мужньо та героїчно відстоює від рашистської навали свою незалежність, демократію, свободу та людські життя, що є найбільшою цінністю в європейському союзі!

             Вітаємо всіх українців з Днем Європи і від щирого серця бажаємо терпіння та рішучості на шляху до щасливого, яскравого Європейського майбутнього.Європейські країни підтримують український народ у нелегкій час боротьби з російським агресором. Ця єдність є надзвичайно важливим кроком для України на шляху до вільного європейського майбутнього.🇺🇦 🇪🇺

     11.05.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net