Новини

  Тиждень безпеки дорожнього руху в школі

  Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.  З 15 по 19 листопада в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, у транспорті.

  У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: Національний  урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому» (1-9 класи); вікторина «Мій друг – дорожній рух» для учнів 5-6-х класів. Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми, виготовляли лепбуки. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека пішохода», а у шкільній бібліотеці з тематичною полицею «Правила дорожнього руху – твої правила».

  Також учні  6-9 класів зустрілися з працівниками  ювенальної превенції Тульчинського відділу поліції. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодилися з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

   Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

  Посилання на відео: www.facebook.com/groups/536416810761580/