Новини

  ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

  Кожен рік в осінню пору
  Зростає рід козацтва наш.
  Посвяту відзначаємо на Покрову
  До козачат приймаємо ми другий клас.


  14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, Україна відзначає триєдине свято: День Захисника України, День українського козацтва, День УПА.
  13 жовтня у Богданівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася посвята другокласників до лав дитячої організації "Богданівські козачата".
  Це дійсно велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю. Малеча показала свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Найурочистіший момент заходу — слова присяги з уст учнів. Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі притягнули на вірність України. Другокласники пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися розумово, фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат.
  Школярі запам’ятають цей день як особливий. Адже змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності славного українського козацтва. Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.Возможно, это изображение (1 человек)Возможно, это изображение (7 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (12 человек)Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек)Возможно, это изображение (3 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (10 человек, в том числе Оля Притуляк, ребенок, люди стоят и в помещении)


  14.10.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net