Новини

  ДАРИ ОСЕНІ

   

  Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.  З 20 по 22 вересня   в нашій школі  була організована осіння виставка «Дари осені». Така виставка є традицією в закладі, і діти  з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції  осінньої тематики. 

  Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові та овочеві композиції, прикрашені дарами осені, зокрема, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, притаманним лише творчій душі дитини. Окрасою виставки стали: "Золота курочка" , "Весела карусель", кумедний Гусак, "Осінній фонтан,  лісові виноградні їжачки, гарбузова родина у різних шапочках, яблунева гусінь, капустяний заєць, макети лісових домівок  з кущами та деревами, транспорт із овочів, кумедні «кумушки» на чаюванні та багато іншого!

  По закінченню заходу учнівське врядування закладу підвело підсумки проведення виставки та підготували переможцям грамоти.

  Висловлюємо щиру подяку всім батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію у спільних із дітьми справах.

  Ми віримо в те, що наша виставка «Дари осені» зігріла всіх теплими промінцями.  22.09.2021 | Aдмін

  Вернутись назад