Новини

  День пам’яті героїв Крут у Богданівській ЗШ І-ІІІ ст.

  Любіть Україну, як вірні сини

  Віддати життя їй готові,

  Як юні сини, що життя віддали

  Під Крутами всі, як герої…

  В. Криволап  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця  битва стала символом героїзму, відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року  - днем національної трагедії.

  З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, у школі традиційно були проведені виховні години скорботи і пам’яті, години спілкування «Пам’яті тридцяти» , «Коли стають до зброї діти…», презентації «Крути: і сум,і біль, і вічна слава!»,  перегляд фільму «Герої Крут. Україна: забута історія -  Крути», після якого учні проводили паралель між тими подіями сторічної давнини та нинішніми,  які зараз відбуваються на Сході України. Також у шкільній бібліотеці оформлено інформаційну-експозицію «У думці – знову тліє бій у Крутах».

   

  Активну участь у заходах взяли члени військово-спортивного клубу «Юний десантник», який діє на базі нашої школи. Юні десантники пригадали жахливі події тих років, довели, що Україна пишається молодими Героями. Адже пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. 

  Не відставали від своїх старших товаришів і члени дитячої організації «Богданівські козачата». Разом зі своїми класоводами вони  подорожували стежками історії, із захопленням слухали про юних героїв України, малювали малюнки, декламували вірші про Україну.

  Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття  патріотизму, виховувати власну національну гідність,  гордість за свою Батьківщину та повагу до історії українського народу.

   

  Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.  29.01.2021 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net