Новини

  Традиційно вже у нашій школі відбулося свято — посвята другокласників у козачата.

  Під час свята до молодших друзів завітав кошовий отаман, який супроводжував їх під час усього заходу. Перед посвятою юні козачата ознайомились із життям козаків, їх заповідями, побутом та звичаями, що панували на Запорізькій Січі, а потім продемонстрували свої знання про козаків.  Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе розумово, фізично і морально, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання.

  Наших наймолодших друзів прийняли до лав козачат та вручили їм символічні посвідчення.

   Під час урочистої посвяти у козачата звучали пісні та вірші про Україну та козаків. Учні завзято виконали пісню «Ми маленькі козачата».

  Насамкінець другокласники порадували всіх козацьким танцем, в якому вони мужньо довели, що вони справжні козаки.

  Це, справді, велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю. Свято дає змогу підтримати дух патріотизму, розширити знання учнів про козаків, виховувати в дітей любов до рідного краю, бажання бути гідними патріотами України, прагнути стати сильними, здоровими та розумними.
  Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

  Свято підготували та провели педагог організатор Неборецька Л.О., класний керівник Каспрук Л.В., вчитель музики Романюк О.В.

     16.10.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net