Новини

  Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  За ініціативи благодійної організації «БФ «Щаслива лапа»» та з метою покращення ситуації безвідповідального та жорсткого ставлення до тварин у Богданівській школі І-ІІІ ступенів був проведений ІІІ Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин »  Відбувся ІІІ Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  За ініціативи благодійної організації «БФ «Щаслива лапа»» та з метою покращення ситуації безвідповідального та жорсткого ставлення до тварин у Богданівській школі І-ІІІ ступенів був проведений ІІІ Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин », який приурочений до всесвітнього дня захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.

  Під час уроків школярі ознайомилися із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами , що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

  Також у школі проведено конкурс малюнків «Щаслива лапа» та організована фотовиставка «Мій домашній улюбленець» для учнів 1-4 класів.

  Організували заходи вчителі  початкових класів Притуляк О.Г., Каспрук Л.В., Смоглій О.А., Піндак К.А.

   

   

   

   

   

   

   

     15.10.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net