Новини

  Тиждень педагогічної майстерності вчителів гуманітарного циклу в Богданівській ЗШ І-ІІІ ступенів

  З 24 по 28 лютого в Богданівській ЗШ І-ІІІ ст. проведено тиждень педмайстерності вчителів гуманітарного циклу за окремим планом.   З метою формування мотивації вивчення предметів гуманітарного циклу 24 лютого Лехман В.О. організувала і провела  лінійку, приурочену відкриттю тижня педмайстерності, в якій взяли участь вчителі методичного об'єднання гуманітарного циклу.

   

    

   

    

  З метою популяризації книги,читання за інтересами, розвитку зв’язного мовлення, що сприятиме формуванню читацької компетенції  25 лютого вчителі-філологи( Лехман В.О., Гріщенко А.В., Неборецька Л.О.) провели  між учнями  5 – 7 класів читацький конкурс «Книгоманія».

   

   

   

   

   

   

   

  З метою формування мовної і мовленнєвої компетенції, вдосконалення вміння та навички аудіювання, читання та усного мовлення,формування вміння працювати в парах та групах  26 лютого Лиса В. С. для учнів 3- 4 класів було проведено квест з англійської мови.

   

   

   

   

   

  27 лютого Криклива В.Р. провела інтелектуальну гру з історії «Не вір очам своїм» для 7 класу.

   

   

   

  28 лютого Неборецька Л.О., Гріщенко А.В., Романюк О.В. організували та провели свято рідної мови  « Чарівний світ українського слова», в якому взяли участь учні 1 – 11 класів. 

   

   

   

   

   

   

   

  На робочій лінійці 2.03.20  за активну участь у заходах тижня педмайстерності  учнів школи було нагороджено подяками і грамотами.

     03.03.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net