Новини

  Родинне свято

  Мудрі люди кажуть, що все на білому світі має свій початок. Якщо хочеться пізнати людину, то завжди питають якого ти роду і хто батьки твої.  Рід, родовід, родина, рідня … Слова одного кореня, які в Україні споконвіку вважаються святими. Саме з сім’ї починається земне життя  людини. Тут вона здобуває свій перший досвід спілкування з світом, звідси робить свої перші кроки, тут пізнає перші цінності життя, вчиться шанувати  батька, матір, свій рід, любити землю, де народилися та берегти пам’ять свого роду.

  Родиною для дитини стають не лише  батьки, сімя. В широкому сенсі родиною є і друзі, і школа, і увесь народ. Всі ми, вся Україна – велика і дружна родина.

  31 січня у Богданівській школі  у дитячої організації  «Богданівські козачата» проводилося родинне свято «Зимонька-зима завітала до бабусі й дідуся» для учнів 1-4 класів.

  Під час заходу звучали пісні про маму, тата, бабусю, дідуся, рідну неньку Україну. Учні декламували вірші на родинну тематику. Діти висловлювали свою вдячність рідним та дарували листівки.

  Свято пройшло в теплій родинній атмосфері.  Промінець  добра і любові торкнувся кожного серця дорослих і дітей.

  Після завершення свята в коридорах школи можна було почути схвальні відгуки, а це для нас -  найвища оцінка.

  Свято підготували та провели вчителі початкових класів  Каспрук Л.В., Смоглій О.А., Притуляк О.Г., Войткова Ю.С., педагог-організатор Неборецька Л.О., вчитель музики Романюк О.В.

                                    03.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net