Новини

  Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий

  З  25 по 29 листопада у школі відбувся Тиждень початкових класів  У Богданівській ЗШ І-ІІІ ст. стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки з 25 по 29 листопада вчителі організували Тиждень початкових класів, який мав гасло «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».

  Усі вчителі молодших класів творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення Тижня. Робота  була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

  У цей період кожен класний кабінет початкової школи був схожим на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні.

  А розпочався Тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомилися з планом проведення та були налаштовані на творчий підхід та активну участь у всіх запланованих заходах.

  Кожен день мав свою тематику.

  Понеділок став Днем дружби. Учні робили компліменти один одному, розучували мирилки.

  Вівторок – «Памятаймо щохвилини – ми всі діти України». Усі заходи, що відбулися цього дня, були наповнені любовю до рідного краю, його звичаїв, символів. Було проведено флешмоб «Одягни вишиванку». Цікаву та корисну інформацію про історію вишиванки учні отримали на виховному заході  «День моєї країни», який підготувала зі своїми учнями вчителька 2 класу Смоглій О.А..Доповнили цей день виставка малюнків «Намалюю країну барвінкову» та створення фотоколажу з вишиванок.

  Середа – День ерудитів. Девіз «Знання – це велика сила!». Цікаві мішечки із завданнями, які доповнили дозвілля перерв, отримали усі класи початкової школи. Для учнів 4-го класу вчитель  Притуляк О.Г.. організувала та провела  гру «Розумники-2019», під час якої школярі показали свої знання з різних предметів та були нагороджені  медалями, грамотами та солодкими призами.

  Вчителем 1-го класу Каспрук Л.В. був проведений цікавий відкритий урок із математики.

  Четвер – День здоровя. Девіз  «Здоровим бути модно». Під час перерв міністерством по роботі з молодшими школярами був організований  конкурс «Ні хвилиночки не гаймо, фізкультхвилинку починаймо».

  Також цього дня у 4 класі був проведений відкритий інтегрований урок із природознавства та англійської  мови, який підготували вчителі Притуляк О.Г. та Лиса В.С..

  Пятниця – День казки. Девіз  «Казка вчить, як на світі жить». Учні початкової школи занурились у світ казки. Адже упродовж  дня можна було переглянути  виставку дитячих малюнків «Казковий вернісаж»,  подивитися театралізовану казку «Рукавичка» на англійській мові від  учнів 3 класу, яку підготувала вчитель англійської мови Войткова Ю.С.

  Підсумком заходів стало нагородження всіх активних учасників грамотами та призами.

  Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься  праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримають інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні школи – найрозумніші, найталановитіші.

   

   

   

   

    

   

   

    

    

   

   

     05.12.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net