Новини

  Ми – Українці

  Юні богданівчани взяли участь в обласному форумі " Ми  -  Українці!" .

     Четвертий обласний форум Українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми – українці!», що відбувся у Вінниці 21 листопада на базі Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича, зібрав учнівську молодь та представників шкільного самоврядування із різних районів  та ОТГ Вінницької області. Основною метою та завданнями форуму є обговорення питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді різних шкіл Вінниччини, обмін досвідом між учнями, утвердження та культивування кращих рис української національної ментальності та моральних якостей серед учнів.

  Організаторами форуму виступили Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації і Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Участь у заході взяли представники влади, громадських організацій молодіжного, військового та волонтерського спрямування, освітяни і науковці. З вітальним словом до учасників форуму звернулася заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Чорна,  яка зазначила про важливість подібних заходів та про роль освіти у національно-патріотичному вихованні молоді.

  Учасники форуму працювали у п’яти тематичних секціях. Делегація від Тульчинського району  у складі  педагога-організатора Богданівської ЗШ І-ІІІ ст. Неборецької Л.О. та учнів школи: Тєплова Максима й  Осипенко Наталії ділилися результатами своєї роботи у трьох секціях. На форум було представлено виступ та презентацію на тему: «Формування основ військово-патріотичного виховання,  допризовної підготовки учнівської молоді під час вивчення предмету «Захист Вітчизни» (секція №1).   У роботі секції №4 з питання «Краєзнавча діяльність як засіб національно-патріотичного виховання у закладах  освіти» взяла участь учениця 11 класу Осипенко Наталія. Учні гідно презентували роботу свого навчального закладу та справили надзвичайно приємне враження на організаторів форуму.

  Дуже корисною і змістовною була робота секції №5, до участі в якій було залучено керівників делегацій. ЇЇ  учасники розглядали питання  «Формування емоційної компетентності педагога в аспекті виховання учнівської молоді».

    Усі учасники форуму були нагородженні дипломами за підписом в.о.директора Департаменту В.Буняка. 

   

   

   

   

   

   

   

     25.11.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net