Новини

  Майбутнє крилатої гвардії

  Короткий текст новини  Уже другий рік підряд Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації у співпраці із Департаментом інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю та Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді проводять Обласний Фестиваль аматорського військово-патріотичного короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє».

  Основною метою фестивалю є  виховання громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку,  популяризація Збройних Сил України у суспільстві, впровадження інноваційних підходів та технологій, що сприяють формуванню високої національно-патріотичної свідомості, активізація військово-патріотичного виховання серед старшокласників на основі кіно- та відео творчості.

  Фестиваль проводився у чотирьох номінаціях: документальний (публіцистичний), навчальний, ігровий та анімаційний фільм. У конкурсній програмі фестивалю взяли участь 28 навчальних закладів із 14 районів області.

  У номінації «Навчальний фільм» свою роботу представили вихованці військово-спортивного клубу «Юний десантник» нашої школи. У фільмі «Майбутнє крилатої гвардії» юні десантники розповіли про  діяльність та життя клубу, про заходи, змагання та міроприємства, в яких вони беруть участь. Більш детально у фільмі було показано участь клубівців у Всеукраїнському вишколі «Джура – десантник», який проводився  на базі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

  Журі фестивалю високо оцінили роботу авторів проекту Максима Тєплова та Сергія Малярчука, нагородивши їх Дипломом за зайняте ІІ-ге місце.

  Фестиваль проведено у святковій, творчій атмосфері. Його учасники мали змогу познайомитися, потоваришувати, обмінятися досвідом, поділитися творчими планами та переглянути роботи переможців. 

    

    

    

   

   

     10.10.2019 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net