Новини

  МАЛЕНЬКІ ВІДВІДУВАЧІ - ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ!!!

  Екскурсія до пожежної частини та відвідування класу безпеки

   

   

     На Вінниччині рятувальники продовжують превентивну роботу з дітьми. Так сьогодні учні 2-5 класів Богданівського ліцею разом із учителями завітали на екскурсію до Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

  У чудовому класі безпеки, що працює на базі Тульчинського районного управління, фахівці ДСНС провели дітям урок безпеки. Вони розповіли дітям не лише про правила пожежної та мінної безпеки, нагадали також й про алгоритм дій під час виявлення підозрілого предмета. Рятувальники наголосили, що такі знахідки заборонено чіпати, необхідно відійти на безпечну відстань та одразу зателефонувати за номером 101. А ще, надзвичайники застерегли ліцеїстів триматися якомога далі від водойм без присутності дорослих, а також застерегли не бавитися сірниками та запальничками.

  Діти були приємно здивовані, коли побачили пожежну техніку та захисне спорядження рятувальників. Вони із захопленням спостерігали, як демонструвалися різноманітні прилади для гасіння пожеж та рятування людей.

  Але що найважливіше - ця екскурсія стала важливим кроком у пізнанні дітьми такої важливої професії, як рятувальник.

  Вони зрозуміли, що рятувальники - це не лише люди, які гасять пожежі, але й справжні герої, які ризикують своїм життям, щоб врятувати інших.

  Подібні уроки допомагають малечі з дитинства запам’ятати важливі правила безпеки, які в майбутньому допоможуть зберегти власне життя та здоров’я.

  Адже безпека дітей — це спільна відповідальність батьків, педагогів та надзвичайників.

  Дякуємо Тульчинському РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області в особі начальника Сергія Рудика, а також провідному інспектору ВЗНС Тульчинського РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області Олександру Сліпенькому та всім надзвичайникам за гостинний прийом та надання актуальної інформації.

     19.02.2024 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net