Новини

  НЕ ЗАБУВАЙМО ДЯКУВАТИ...

  Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.

   

   

   

   

     Саме такими є люди, які сьогодні завітали до нашого ліцею. Це міський голова Валерій Весняний, начальник відділу освіти молоді і спорту Михайло Митрицан, депутат Вінницької обласної ради, директор ТОВ " Богданівське" Олег Дяченко, директор СТОВ " Улянівське" Петро Мельник.

  Гості оглянули шкільне укриття, зустрілися з колективом ліцею. Міський голова Валерій Михайлович висловив слова подяки Олегу Дмитровичу за надану спонсорську допомогу для ремонту укриття та шкільної їдальні (а це близько 400 000 грв.) та вручив Почесну грамоту міської ради.

  Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я наших дітей. Поки такі люди живуть і працюють - то буде жити і нація українців.💙💛

  Дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашого ліцею. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіх благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

     07.10.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net