Новини

  Профілактика небезпечної субкультури

  Тульчинські ювенали проводять профілактичні уроки зі старшокласниками  2 березня 2023 року ювенальні поліцейські Тульчинського районного відділу поліції провели профілактичну бесіду з учнями 5-10 класів Богданівського ліцею на тему "Кібернебезпека".

  Штучне поширення такої субкультури, учасники яких влаштовують масові заворушення у містах – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність.

  Дітям наголошено не приєднуватися до різних груп в соцмережах, не відвідувати місця скупчення молоді, не приймати участь у неформальних угрупуваннях, уникати конфліктних ситуацій та доведено, що у таких групах можуть бути представники, які провокуватимуть їх до негативних вчинків.

  На останок співробітники ювенальної превенції закликали старшокласників не піддаватися штучним закликам в соціальних мережах, які поширюють невідомі особи, та застерегли підлітків від необдуманих вчинків.

  Поліція Тульчинщини закликає батьків проводити більше часу з дітьми. Адже деякі навіть не підозрюють, що її дитина належить до певної субкультури.

  - Проявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.

  - Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах.

  - «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;

  ПАМ’ЯТАЙТЕ, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким часто бракує батьківської уваги і підтримки. Тож бережіть своїх дітей та будьте їм друзями.

   

     02.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net