Новини

  16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!!!

  Богданівські ліцеїсти взяли участь у Всесвітній акції «16 днів проти насилля»  Навіть під час війни глобальний поступ у захисті прав людини триває. Це дозволяє нам отримувати прихильність, допомогу та підтримку від усього Світу у боротьбі з агресією «хворобливого» сусіда. Тож на всіх можливих рівнях ми спільно виборюємо наше право на свободу від насилля, щодня і щохвилини.

  У рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насилля» учні Богданівського ліцею продемонстрували високий рівень поінформованості не лише з глобальних питань зовнішньої агресії, а й виказали розуміння різних видів насилля у соціумі та вміння їх розрізняти.

  Серед учнів старших класів були проведені просвітницькі бесіди з елементами тренінгу, де діти швидко та вдало виконали усі завдання: дали вірну оцінку тестовим ситуаціям та із зацікавленістю пропонували власні варіанти можливого вирішення конфліктів.

  Молодші школярі тренувалися заспокоюватись у кризових ситуаціях за допомогою арт-терапевтичних методів.

   

  Загалом, у рамках акції «16 днів проти насилля» практичним психологом закладу була реалізована просвітницька робота з усіма богданівськими ліцеїстами. До проведення заходів з виявлення та запобігання насиллю долучилися усі учасники освітнього процесу. 

   

     04.12.2022 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл., Тульчинський р-н.,
с. Богданівка, вул. Б. Хмельницького, 41


Тел.: 0433544341

Email: bogdaniwkashckola@ukr.net